Pages Menu
Categories Menu

Kowalstwo ozdobne a budowlane

Kowalstwo ozdobne a budowlane

Według mitologii rzymskiej historii Rzymie rozpoczęła się w 753 roku p.n.e. gdy kosz, unoszące się na Tybrze, przyszedł na ląd w pobliżu okolicy zwanej siedmiu wzgórzach. Według tej legendy kosz dzieci prowadzone pojedynczymi, Romulus i Remus. Ich matka była córką króla pobliskiego, a ich ojciec, miał być Mars, bóg wojny. Ich wuj był złoczyńcą, który postawił je w koszu na rzece, aby chronić swój tytuł do tronu. Mitologia mówi też, że bracia zostały znalezione przez wilczycę, a ona opiekowała się dwoma niemowląt. Później na pasterza znalazł je i zabrał je do domu, gdzie on i jego żona zarówno dbał o nich.

Kiedy dorastałem, Romulus i Remus się jeszcze ze swoim wujem, zastępując go na tronie ze swoim dziadkiem. Potem zbudował miasto w miejscu zwanym Palatynu. Romulus zbiegów zaprosił do swojego wzgórza i dał im żony poprzez festiwal do pobliskiego plemienia Sabinów, a następnie przy ich kobiety.

Legenda Romulusa i Remusa jest naprawdę daleko, a jednak historia oparta na prawdzie. W mitologii, Rzym miał skromne początki, a także w rzeczywistości. W tej legendy Rzym miał boga wojny jako jego protoplastę i mleka wilka w jego żołądku, co oznacza, że ??jej obywatele mieli zdolność do walki, co oni okazać się wielokrotnie.

Na początku historii Rzymu, miasta został pokonany przez ludzi zwanych Etrusków, najbardziej znaczącą cywilizacji we Włoszech przed rzymskiej dojściu do władzy. Etruskowie wpływ cywilizacji rzymskiej, który wyemigrował do Włoch z Azji Mniejszej, około 12 wieku p.n.e. Ich historia jest tajemnicą, ponieważ ich język nie jest powiązany z nasza strona internetowa żadnym języku. Ich ojczyzną włoski, który był Etruria, składała się z konfederacją miast-państw. Były one znane ze swojej pracy, takie jak, obróbki metali i ich grzywny ceramiki. Etruskowie byli u szczytu swoich rządów w okresie 6 wieku p.n.e.

– autor artykułu