Pages Menu
Categories Menu

Kowalstwo – jak zaczac

Kowalstwo - jak zaczac

Podczas dekorowania jadalnie, jeden z największych problemów, większość z nas jest nasz budżet dekoracji domu. Jest to trudne, jeśli nie niemożliwe dla większości z nas, aby zakupić nowy zestaw jadalny, gdy chcemy aktualizację dekoracji. Ale za kilka dolarów można zaktualizować swoją jadalnia ustawić tylko w weekend na zupełnie nowy wygląd dekoracji! Oto jak:

Wybierz nową tkaninę, aby odzyskać swoje lokale mandatów. Idź do nowszej, nowoczesnym drukiem w chłodnym geometrycznych lub nowej modnym kolorze. Aktualizacja ta sama przyczyni się meble wydają się świeże i nowe!

Masz wiele opcji do wyboru w kolorach farb do swojej stołem przerobić, ale chyba że masz ostry system dekoracji, pobyt z czymś neutralnym. Lubię satynowy czarny, brązowy lub espresso biały połysk. Na śmiały na sercu, wybrać śmiały kolor stołu lub krzesła, ale nie jednocześnie!

Kieszonkowe dzieci:

Stół i krzesła

Tkanina w nowoczesnym druku i koloru

Papier ścierny

Elementarz

Satynowy lub połysk farby

Szczotka pianki lub dobrej jakości pędzel

Opcjonalnie: Usuń poliuretanowy na bazie wody

Znajdź miejsce do pracy, gdzie nie trzeba się martwić o kurzu, farby kapie i bałagan. Garaż jest idealny. Jeśli trzeba przerobić jadalnia ustawione na zewnątrz, upewnij się, że nie jest wietrzny dzień, aby zapobiec lakier przed zniszczony przez pył i gruz.

Aby ponowić swoją restaurację mieszczącą umieścić duży spadek tkaniny pod swoje jadalną zestawu, a następnie umieścić małe kwadraty z papieru woskowego pod stół i krzesła nogi, dzięki czemu można pomalować całą drogę do podłogi.

Krok pierwszy: Usuń pokrowce z krzeseł gastronomicznych. Wytnij kawałki materiału kilka cali większy niż siedzenie. Położyć tkaninę na podłodze, zwyczajnym szaleństwie. Połóż siedzisko i = w górnej części tkaniny, skoncentrowany, także zwyczajnym szaleństwie.

– autor artykułu