Pages Menu
Categories Menu

Kowalstwo architektoniczne

Kowalstwo architektoniczne

Mówią, że mają więcej turbiny zwiększa oszczędności od rachunku mocy iw końcu cię od sieci.

Można albo kupić je od producentów lub utworzyć je na własną rękę.

Możesz zawsze Zrób to sam

Mając turbinę wiatrową zbudowany profesjonalnie może kosztować do $ 2.500 średnia. Jest to duża kwota pieniędzy przeciętna osoba zdjąć ich wypłaty. Ludzie w know wymyślić sposoby, aby to zrobić na własną rękę. I większość z nich dzielą te metody, jak można zbudować własną elektrownię wiatrową.

Lifeline: zadzwonić do przyjaciela

Gra show „Kto chce być milionerem?” Oferuje pomoc w nagłych wypadkach dla gracza, aby zadzwonić do znajomego za odpowiedź na pytanie. And your question is how to build a wind turbine. Jeśli masz znajomego, znajomy z tym tematem, szczególnie kogoś, kto zbudował własną rękę, a następnie można poprosić ich o pomoc.

Istnieje spora liczba osób, aby zbudowali swoje własne generatory prądu. I masz szczęście, jeśli znasz kogoś, kto skonstruował własnych turbin wiatrowych. Najprostszym sposobem, aby wiedzieć, jak zbudować własny generator jest zapytać, jak to zrobić. I mieć kogoś, kto nauczy Cię jeden-na-jeden jest na pewno zaletą.

To jest jak relacji uczeń-mentor – wystarczy podążać za jego przykładem. I to dobrze, że będzie tam wyprostować błędy, które można podjąć podczas budowy.

DIY Is In

Prawie wszystko, co można ewentualnie zrobić, by mieć przewodnika. Budowa elektrowni wiatrowych jest również.

Istnieje wiele książek dostępnych, które mogą nauczyć się, jak zbudować własny. Są firmy, które sprzedają zarówno książek i materiałów. Inni po prostu sprzedać poradnik. Tak czy inaczej, trzeba upewnić się, że przewodnik daje kompletne etapy budowy. Jeśli istnieją luki w instrukcji, to na pewno będzie luki w budownictwie, jak również. Byłoby to może spowodować, że urządzenie nie udać lub nie działać w ogóle.

W przypadku, gdy chcesz tylko przewodnika, chude strony dla materiałów. Upewnij się, że wszystkie materiały, które trzeba byłoby dostępne dla Ciebie. Celem jest zmniejszenie kosztów budowy. Mając materiały wytworzone lub dostarczone z innego celowość robienia rzeczy na własną rękę. Więc upewnij się, aby sprawdzić dostępność wymaganych części.

umiejętności niezbędnych

Jeśli zdecydujesz się pójść drogą DIY, może trzeba trochę drewna i wyroby metalowe umiejętności, aby osiągnąć ten cel. Być może trzeba spreparować lub kształtu części na własną rękę. I byłoby korzystne, aby dowiedzieć się czegoś o tych umiejętności podczas budowania własnej turbiny wiatrowej.

Kliknij poniższe linki, aby uzyskać cenne wskazówki na generowaniu własną moc w domu.

– autor artykułu