Pages Menu
Categories Menu

Kowalstwo a slusarstwo

Kowalstwo a slusarstwo Jednak, bez względu na wakacje, twój kominkowe kominek można ustawić dźwięk do świętowania. Pokaż swoją kreatywność z oświetleniem i ornamentów na Halloween, dziękczynienie, i inne święta ty i twoja rodzina korzystają z okazji.

Dos i zrobić Nots

Nigdy dekoracji gzymsie kominka z materiałami łatwopalnymi, chyba, że ??kominek jest wyłącznie dekoracyjny i nie świecą pożary.

Użyj swojej kreatywności. Tradycyjnie mantels kominek był idealnym miejscem, aby wyświetlić zdjęcia rodzinne lub ważne pamiątki, ale twój kominkowe kominek może zrobić znacznie więcej. Nie wystarczy wyrównać obiekty o podobnej wielkości, ale spróbuj na bardziej dynamiczny design, używając różnych przedmiotów o różnych rozmiarach, kolorach i fakturach.

Owoce i kwiaty dodają koloru i świeżości do pokoju, a kominkowe kominek jest doskonałym miejscem, aby je wyświetlić.

Lustra na swojej gzymsie kominka dodać głębi, a jednocześnie pomaga rozjaśnić pomieszczenie.

Wreszcie, należy pamiętać, że podczas dekoracji kominka, niebo jest granicą. Użyj wyobraźni, aby stworzyć wspaniały punkt centralny, który tworzy nastrój do swojego pokoju. Można udekorować i odmalować kominek tak często, jak chcesz, dzięki czemu można zawsze mieć odważne nowy styl w swoim domu.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o Vancouver kominków lub nad kominkiem kominek w Vancouver wizyty Lyonstone.com

– autor artykułu