Pages Menu
Categories Menu

Francuski styl a uzycie zelaza

Francuski styl a uzycie zelaza

Francuski styl kraj zużywa dużo metaloplastyka lub żelaza pracować w różnych décor elementy, takie jak kosze, kratki ścienne oraz świeczniki. Należy również zastosować wykończenie crackle na meblach. W ten sposób twoje kawałki wyraz elegancji, zwłaszcza gdy dopasowane wyrafinowany biegacza personalizowanie wkłady kominkowe tabeli tkaniny lub innych pościel.

Dodanie kilku pięknej okolicy dywaniki do domu może przynieść w innym dotyku. Sprawdzić ozdobne dywaniki z nawijania winorośli w ciepłych kolorach. Można również wybrać dywan z klasycznym niebieskim odcieniu i maleńkimi złotymi żółtymi akcentami. dywany kwiatowe są doskonałym wyborem dla tego stylu projektowania, jak również. dywany kwiatowe są w każdej wielkości, kształtu i koloru można sobie wyobrazić. Bądź kreatywny i wybrać idealny dywanik do dodają miękkości do swojej przestrzeni.

Następnie zwrócić szczególną uwagę na drobne szczegóły. Dodaj wykończenia dostosowanych do firanek; umieścić wstążki, guziki, biżuteria i paciorki na poduszkami; i upewnić się, że rzuty są miękkie i że są pół-zużyte książek dostępnych w okolicy.

Klasyczna francuska tkanina kraju, podobnie jak toile, jest koniecznością. przekazuje on sceny stronach kraju, w jednym kolorze na neutralnym tle. Kwiaty i znicze powinny być również wykorzystywane nadmiernie.

Od francuskiego żyć dla rozrywki, upewnić się, że jesteś zawsze przygotowany do zorganizowania imprezy. Prowadzenie wspólnej kolorystyce ze wspaniałych płyt, które mogą być mieszane i dopasowywane, dzięki czemu można je łatwo połączyć ze sobą. Za autentyczne doznania, wykorzystywania jego fragmentów ceramiki i kamionki w mieszaninie barwy dopełniające.

Podsumowując, należy zawsze pamiętać, że francuska dekoracja kraj przestrzega zasad kontrastu. Formalne tkaniny powinny być dopasowane wyblakły farby, natomiast formalne meble powinny być dopasowane do materiału zabawy.Koszyki i miedziane garnki można powiesić na tamtejsze stojaki doniczkowych, a czysto białe szafki powinny być oszklone z udzielenie lub antycznym wykończeniem. Drut z kurczaka można dodać do szafek, które w widoczny sposób utrzymują swoje najlepsze naczynia, a kwiatowe nadruki i francuskie krajobrazy mogą być wyświetlane na ścianach.

Nasza najlepsza wskazówka dla Wnętrz, jest użycie dywany obszarze – i różowe dywaniki będzie pasować do każdego nowoczesnego meble.

– autor artykułu