Pages Menu
Categories Menu

Staliwo w kowadle

Staliwo w kowadle

Jedną z największych przyjemności życia jest zasypianie podczas wtulona w obrębie nowych i świeżych pościel. Oni są tak kruche i miękkie, że można poczuć się jak spanie na chmurce.

Jednak po wielu zastosowań i myje twoje pościel nieuchronnie się zużyte. Tkanina nie będzie czuć się miękkie i gładkie, a to może zacząć pigułki lub szukać banalne.

Czy coś można zrobić, aby zachować swoje pościel, a także inne swoje pościel, takie jak ręczniki, poduszki i kołdry, czując się jak nowe na dłużej? Oczywiście, im wyższa jakość twoje pościel są im dłużej będą trwać, ale także długowieczność pościel sprowadza się do tego, jak dbasz o nich. Są rzeczy, które można zrobić, aby spowolnić skutki przedwczesnego starzenia się na swoich arkuszy.

Poszukaj plamy przed wami Wash

Przed wkładać arkusze do prania, poszukaj ich w żadnych plam. Te plamy powinny być wstępnie traktowane przed praniem. Jeśli zapomnisz to zrobić, pojawia się ryzyko „pieczenia” plamę w arkuszu, gdy jest wprowadzane do suszarki.

Plam w arkuszach powinny być traktowane łagodnym piorącą oraz ewentualnie niewielkiej ilości wybielacza niż chlor, jeżeli jest to konieczne. Chlorowana wybielacz spowoduje uszkodzenie włókien tkaniny.

Obróć arkusze

Mając dwa lub trzy zestawy arkuszy na łóżku w gospodarstwie domowym i obracając przez nie pomoże każdy z arkuszy trwać dłużej. To ma sens, używasz arkuszy tylko jedną trzecią czasu, więc powinny one trwać trzy razy dłużej. Podczas gdy pościel nie są używane, można je dokładnie umyć, a następnie zabrać je z suszarki tuż przed są całkowicie suche. Złożyć je, gdy nie są one dość całkowicie suche, a to upewnij się, że włókna tkaniny nie będą osłabiać ze względu na suszenie.

Użyj odpowiedniego detergentu oraz prania Ustawienia

– autor artykułu