Pages Menu
Categories Menu

Na czym polega kowalstwo

Na czym polega kowalstwo

Twoja aktualna sytuacja finansowa jest bezpośrednim odbiciem wewnętrznej relacji z pieniędzmi. Jeśli nie lubisz swoje finanse, trzeba coś zmienić w swoim związku. To jest, gdy przychodzi w Alchemii.

Alchemia jest sztuką transformacji. Z korzeniami w starożytnym Egipcie i Grecji klasycznej, Alchemy pochodzi z czasów, kiedy nie było rozróżnienia między nauką i magią. Tajemnice materii i świadomości były nierozerwalnie związane (ponieważ są one ponownie w dzisiejszej fizyce kwantowej). Te starożytne badania urodziła nowoczesnej medycyny, psychologii, chemii, a nawet dzieła Sir Isaaca Newtona na temat grawitacji.

Ostateczna realizacja Alchemii był „Kamień Filozoficzny”, „substancja uważana włączyć bezwartościowe metale w złoto. Podczas Alchemicy przez wieki slaved w laboratorium, ich metaloplastyka ukryty proces duchowy, kamień dla filozofów, który miał być ukrywane od Kościoła: to był proces wewnętrznej przemiany. Dwie zasady są zaangażowane tutaj: 1) obracając ołowiu w złoto było zewnętrzna demonstracja transformacji wewnętrznej, oraz 2) nasienie roztworu (GOLD) był ukryty w błąd (Wiodący). Zapraszam do korzystania z tego rozdziału, aby odkryć swoje własne Kamień Filozoficzny – Twój klucz do bogactwa i wewnętrznej przemiany – ukryty w swojej relacji z pieniędzmi.

Zanim przystąpimy, przyjrzyjmy się kilka wskazówek I zaadaptowane z Alchemist tradycji:

Zasada nr 1: Jak to jest na górze, tak to jest poniżej.

Co pojawia się w twojej głowie ma zamiar pokazać się w swoim życiu. Ten rozdział będzie z wykorzystaniem podstawowych umiejętności coachingowych związku, które pomogą Ci przekształcić swój związek z pieniędzmi z martwych nasion w ogrodzie kwitnienia. Nasienie wraca do życia jako życia, kwitnącej owocowo-kwitnienia roślin …

– autor artykułu