Pages Menu
Categories Menu

Jak wygladaly tradycyjne metody kowalskie

Jak wygladaly tradycyjne metody kowalskie Trzeba również cierpliwości i determinacji, aby zakończyć projekt. Trzeba również dobrej wielkości warsztaty z miejsca do poruszania się z dużą ilością miejsca. Locost jest naprawdę zarysowania zbudowany samochód jak sobie podwozie i produkować większość paneli nadwozia, choć istnieje kilka specjalistycznych dostawców z który można kupić większość części. Jeśli budżet nie jest problemem, istnieje wielu producentów Car Kit, który dostarczy Ci zestawu lub zestawu części do budowy Lotus 7 replikę. Tylko nieliczne są Caterham Cars, Robin Hood Engineering, Westfield i Tiger.

Są również dostępne zestawy replik dla wielu klasycznych samochodów takich jak Jaguar, MG, Porche, AC Cobra, Austin Healy, Ferrari ……. lista jest praktycznie nieskończona.

Jeśli nie zdecydujesz się na poważnie chcą zbudować swój własny samochód, istnieją tysiące dostępnych zasobów, które pomogą Ci. Kroki wziąłbym byłoby udać się do miejscowego kiosku i kupić jeden lub dwa kitcar czasopisma. Wystarczy popatrzeć na to, co pojazdy są dostępne modele i zdecydować, co chcesz, które są w was przedziale cenowym. Idź do kitcar pokazy i spojrzeć tam samochodów. Porozmawiaj z właścicieli / budowniczych, aby dowiedzieć się, jak trudno było zbudować swoje samochody. Gdy już zdecydujesz, który samochód chcesz, nie od razu kupić od producenta. Sprawdź i zobacz, co jest dostępne, być częścią budowy lub nawet nie zaczął. Nie zawsze są reklamy w czasopismach, czasem w lokalnej prasie, w internecie i oczywiście Ebay. Często są one dostępne w znacznie obniżonej cenie, albo dlatego, że budowniczy zrezygnował lub ich sytuacja uległa zmianie i nie może uzdrawianie praniczne dłużej kontynuować ich projektu. Last but not least, przyłączyć się do klubu dla samochodu, który będzie budować. Nie ma nic o pomoc i wsparcie ludzi, którzy zrobili to wcześniej.

Alan Simonds ma zainteresowanie kitcars, promocje i replikami po Posiadał Austin 7 Specjalna, a Morris 8 specjalnego i zbudował replikę MG TF i Locost 7.

– autor artykułu