Pages Menu
Categories Menu

Jak kowal nadaje naszemu domu stylu

Jak kowal nadaje naszemu domu stylu

Jeśli podoba Ci się meble zbudowane solidne i zbudowane do końca bez dodatków lub niepotrzebnych upiększeń, a następnie meble Mission Style jest to, czego szukasz. Misja lub Arts and Crafts Movement był luz przeciwko ekstrawaganckie, over-the-top wzorów epoki wiktoriańskiej, a także w stosunku do masowej produkcji mebli powstającej po rewolucji przemysłowej. W późnych latach 1890, rzemieślników, takich jak Gustav STICKLEY czele stawki włączenia czyste, geometryczne linie i naturalne materiały do ??produkcji elementów nośne, które podkreślał oryginalność rzemieślnika i jego dzieło.

Telltale oznaki mebli Mission Style zawierają widocznych spoin, takich jak złącza ciesielskie poprzeczne, który był popularny w czasie i nadal służy dziś producentów mebli, jak również drewna ćwierć-przetarte co dało ziarna piękny wygląd. Gwoździe i nity były często pozostaje odkryta dodać lśniącą kontrast z drewna lub tapicerki. Chociaż filozofia wydaje się set-up dekad bajecznie nudne meble, to nic innego. Przeciwnie, meble misji było pięknie zaprojektowane, z producentów opierając się na wykwintne rzemiosła i wykończenie technik dodać spokojny elegancji elementu.

Misja Styl została reaktywowana niedawno z wielu producentów mebli wytwarzania trwałych, kawałki drewna stałe zbudowane mają być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Filozofia ta została rozszerzona na wiele z estetyką współczesnych mebli. Czyste, ostre linie geometryczne i brak ozdób wraz z żywym poczuciem dumy z rzemiosła są obecne w większości dzisiejszych mebli.

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu wygląd misji w poszukiwaniu domu na stałe, rustykalne wyglądające kawałki, które pojawiają się w wieku dobrze lub nowsze kawałki, które wyglądają odwiedź stronę jak mogą wytrzymać próbę czasu. Bogate odcienie drewna jak mahoń i dąb barwione są znakami towarowymi firmy Mission klasycznym stylu, ale nowoczesne kawałki można znaleźć w szerokiej gamie kolorów, rodzajów drewna i wykończeń. Powodzenia podczas pracy w kierunku stworzenia pięknej Mission wygląd w domu.

Na ogromny wybór mebli do sypialni, w tym pięknych nowoczesnych łóżek platformy odwiedzić GREENCulture.com

– autor artykułu