Pages Menu
Categories Menu

Tworzenie balustrad

Tworzenie balustrad

Wielu z was okazjonalnych metalu ludzi tam chcesz wiedzieć, jak zrobić własną blachy giętarki. Jest to zrozumiałe, jeśli trzeba tylko metalową Bender rzadkiej okazji – a może, jeśli jesteś typem osoby, która musi zbudować wszystko sami. Jeśli należysz do tej drugiej, mogę powiedzieć, że tworzyć własne Giętarka prawdopodobnie nie będzie warto, jeśli chodzi o godziny masz zamiar umieścić w nim, jako dostępnego na rynku blach hamulca gięcia naprawdę nie jest bardzo drogie – kilkaset dolarów kupuje bardzo ładne urządzenie rzeczywiście, i mogą być tańsze miał nadal.

Ale w porządku, trzeba się zdecydować na budowę hamulec blachy samemu, więc spójrzmy na to, co dzieje się w pracy takiego. Rozsądne jest, aby zacząć od spojrzenia na to, jak metal handlowa giętarka działa, więc starają się zorganizować, aby przejść i spojrzeć na jedną osobą. Weź aparat cyfrowy i wziąć mnóstwo zdjęć do wykorzystania w przyszłości, a jeśli to możliwe, staramy się właścicielowi pozwala użyć go kilka razy, zginać niektórych metali i ogólnie zorientować się, jak być powinno. Po tym, idź do domu i założyć deski kreślarskiej – masz zamiar być co kilka szkiców teraz. Jedynym sposobem, aby spróbować uniknąć zrobić coś, co nie działa za pierwszym razem, to naprawdę zaplanować go w najdrobniejszych szczegółach. Zacznij poprzez listę funkcji, które chcesz mieć urządzenie.

– Jak duże kawałki blachy chcesz zginać? A jaka jest pożądana maksymalna grubość materiału? może to mieć wpływ na wielkość maszyny, ciężaru materiałów potrzebnych oraz na cenę kursu.

– Jak łatwo należy skonfigurować i używać? I jak szybko? Chodzi mi o to, będziesz używał go dość często, że powinien być gotowy do pracy w każdej chwili, czy można zrobić z czegoś, co potrzebuje trochę zespół przed każdą sesję gięcia metalu?

elektrotechmed
– autor artykułu