Pages Menu
Categories Menu

Stowarzyszenia mlodych kowali

Stowarzyszenia mlodych kowali Korzystanie z zszywaczem, pociągnij krawędzie tkaniny na tył siedzenia krzesła i zszyć co kilka cali. Pamiętaj, aby wyciągnąć przytulny więc materiał będzie leżał płasko. Powtarzanie wszystkich siedzeń krzeseł.

Krok drugi: Piasek i prime krzesła kuchenne oraz stół. Pozostawić do wyschnięcia przez 24 godziny.

Krok trzeci: Farba stół i krzesła z wybranej farby, następujących producentów instrukcji na puszce. Najprawdopodobniej trzeba kilka warstw. Pozostawić do wyschnięcia przez 24 godziny. Wskazówka: Lubię używać mini wałek piankowy na samym stole … To daje gładsze wykończenie bez śladów pędzla.

Etap czwarty: W razie potrzeby, warstwa z poliuretanu na bazie wody, aby chronić powierzchnię. Pamiętaj, aby wybrać jasny płaszcz w tym samym wykończeniem swojej farby … Jeśli użyto farby satyna, satyna poli używać.

Krok piąty: Ponownie fotele krześle za pomocą tych samych śrub lub wkrętów.

Gotowe! Pamiętaj, że kluczem do aktualizowania jadalną zestawu jest wybór tkanin i kolorów farb, które odzwierciedlają dzisiejsze bardziej współczesne style.

Można aktualizować swój kulinarne zestaw na budżet i ustawić dźwięk do miejsca spotkań dla domu z nowym, świeżym wyglądem.

– autor artykułu