Pages Menu
Categories Menu

Francuskie elementy do domu

Francuskie elementy do domu

Jednym z najczęściej używanych i znanych stylów zdobienia jest w stylu francuskim kraju. To spojrzenie jest na okładkach magazynów i nawet biorące udział w licznych pokazach projektowania domu w telewizji. Jednak wiele osób nadal nie ma pewności, jak wdrożyć ten styl w ich własnych domach.

Nie ważne jak wyobraźnia może wydawać, francuski dekorowanie kraju nie jest wcale trudne lub kosztowne. Jest to z pewnością nie trzeba kupować całkowicie nowy zestaw mebli dla niego, to na pewno. W rzeczywistości, nie trzeba zmieniać niczego o swoim obecnym systemem dekoracji. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać kilka prostych francuskie akcenty w stylu country, co masz teraz.

Zasadniczo, francuskim stylu country zdobienie jest europejska wersja amerykańskiego zdobienia w stylu country, z których oba zostały wykorzystane przez wiele pokoleń. Jednak ten styl jest wyposażony w wiele innych zwietrzałych kontrasty wykończenia, tekstury, i zakrzywione linie, tworząc bardziej elegancki czuć do czyjegoś domu. Nie zrozumcie tego mylić z paryskiego wystroju, choć.

French Country jest charakterystyczne dla luksusowego życia przekłada się na zwykłych miejscach. To emanuje styl życia ludzi, którzy grają mocno, ciężko pracować i miłosne tekstur, kolorów i zapachów na zewnątrz. Większość z tych domów są żywe kolorem i jasnym świetle słonecznym. Kolory związane są zazwyczaj głębokie czerwienie, żółcie, złote nasycone zielenie, błękity i francuski. Styl nie opiera się na temat, ale o ogólną uczucie.

Wspólne elementy wykończeniowe zazwyczaj zawierają winogrona, wino, koguty, zioła i lawendę. Te elementy podpisu są włączone w obrębie większości we francuskim stylu. Jeśli chcesz dodać ten styl do bieżącego dekoracji domu, oto kilka sposobów, aby to zrobić:

– autor artykułu