Pages Menu
Categories Menu

Czym jest palenisko

Czym jest palenisko

w odpowiednim środowisku. Tak też swój własny dobrobyt. Twój potencjał obfitości finansowej jest tam, czekając na niezbędne środowisko w was. Twój związek z pieniędzmi jest jak gleba, która karmi i pozbawiają swój wzrost gospodarczy. Dopóki masz ukryte przekonania, które powodują, aby nieświadomie odpychają pieniądze, może „chronić” się od bogactwa, Twój ogród nie będzie rosnąć.

Zasada nr 2: Nie ma niedostatek.

Zamożny klient raz wyjaśnił mi, jak on musiał pokonać ubóstwo. „Kwota pieniędzy tam w grze każdego dnia jest nieograniczona, poza naszym zrozumieniem. Pieniędzy jest wszędzie,” wyjaśnił. I to jest dostępne w stosunku do „jak duży lejek jest wziąć go w.” Nauczył się sięgnięcie do źródła. Zależność ta wspierała go.

Zasada nr 3: Świadomość daje ci wybór.

Twierdzę nawet małe zmiany w waszej świadomości związek może mieć ogromny wpływ na swojego materialnego życia. Ci co chcesz, ale najpierw trzeba wiedzieć, co masz wyboru. Jak mogę wiedzieć? Doświadczyłem tej transformacji siebie.

Moja historia:

Przez lata zmagała się jako trener życia. Miałem problemy przyciągnięcie klientów, którzy zapłacą opłatę chciałem. Znalazłem się unikanie dyskusji pieniędzy tak długo, jak tylko mogłem. Cały temat zakłopotany mnie, a mój dyskomfort w języku zbyt co klienci niewygodne. Ja „robi” wszystkie właściwe rzeczy Marketing – sieciowe, takie jak biuletyny, sesje przykładowe – i donikąd. Nie robił „dorosłego” życia. Co było w drodze, zastanawiałem się? Mój trener i przyjrzał się mój związek z pieniędzmi. Jakie były moje historie o pieniądze? Co to jest podmiot jestem w relacji z? Co się dzieje z tym związek?

Dwa odkrycia wyskoczyły: pieniądze nie czują się bezpieczne i niezawodne, a pieniądze spowodowały separację. (Moja rodzina huśtawka między byciem bogatym i ubogim w kółko, a pieniądze to „powodem” dla członków rodziny nie rozmawiają ze sobą od dziesięcioleci).

– autor artykułu