Pages Menu
Categories Menu

Czym jest kowadlo

Czym jest kowadlo

Jeśli moje doświadczenie pieniędzy otrzymały osobowość, on wyglądać zaniedbane, odpychające, Piekielny Anioł typu rowerzysta nie chcę być wokół … ktoś nierzetelne który lubił powodować walki. Nic dziwnego, że nie przynosząc pieniądze w moim życiu! To nie był związek z pieniędzmi chciałem mieć. (I to nie był związek Chciałem modelować dla moich klientów.) Tak więc stworzyłem nowy paradygmat.wulkanizacja tychy Strzeliłem persona Biker i umieścić w romantycznym, czyste cięcia, łagodnym głosie konkurent na jego miejscu. Wybrałem nowy pieniądz „osoba”, aby odnieść. Te pieniądze było jak słodkim chłopakiem, który zabiegał mi prezenty. Nawet sobie smoking! Ilekroć otrzymał czek podpisany nowego klienta, natknęła się na nieoczekiwane dochodów, chciałbym uprzejmie podziękować pieniądze na piękny prezent. I ta wersja pieniądze były cenione i zaprosił do mojego życia.

Od tamtej pory moja sprawa i dochód rósł. W ciągu sześciu miesięcy miałem naliczone takiej listy oczekujących klientów, które miałem dodać grupowego coachingu do moich usług. Nie trzeba szukać moich nowych klientów; zostali znalezienie mnie. I wszystko co się zmieniło to mój wewnętrzny dialog z pieniędzmi.

Teraz twoja kolej:

Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację finansową, trzeba najpierw odkryć przekonania, które ukształtowały swój związek z pieniędzmi. Zejdź trochę papieru odpowiedzi na te pytania. (Pisanie tworzy klarowność i przyspiesza zmiany.)

Czego dowiedziałeś się o pieniądze, gdy rosły?

Jakie przekonania się między wami i dobrobytu?

Co słyszałeś o kobietach z pieniędzmi?

Następnie przyjrzymy się, jak pieniądze wykazał się w swoim życiu iw życiu tych wokół ciebie. Daj osobowość pieniądze w stosunku do ciebie. Jeśli Pieniądze były osoby, co wersja z tych pieniędzy „osoba” być jak? Kto jest na pieniądze? Jak się czujesz o pieniądze? Ufasz pieniądze? Czy pieniądze ci zaufać? W jaki sposób pieniądze pracować w swoim życiu? Jak Pieniądze czują się o ciebie? To pieniądze ktoś chciałby pan mieć związek z, jeśli nie „trzeba?”

– autor artykułu